Офіційні правила рекламної акції «Зимова акція від NORVEN»

Офіційні правила рекламної акції «Зимова акція від NORVEN»

Офіційні правила рекламної акції «Зимова акція від NORVEN»
(надалі – «Правила»)

1. Замовником рекламної акції «Зимова акція від NORVEN» (надалі – «Акція») є Товариство з обмеженою відповідальністю «ЮНІВЕРСАЛ ФІШ КОМПАНІ» (надалі – «Замовник»). Місцезнаходження Замовника: 08300, Київська область, м. Бориспіль, вул. Головатого, буд. 83, код ЄДРПОУ 39415619.


2. Організатором Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «ДРАЙДОП» (надалі – «Організатор»). Місцезнаходження Організатора: 04084, м. Київ, вул. Сергія Данченка, буд. 32, код ЄДРПОУ 41793623


3. Термін проведення, територія (місце) проведення Акції та продукція, яка бере участь в Акції

3.1.Акція триває з 00:00:00 годин 15 грудня 2022 року по 23:59:59 години 15 січня 2023 року включно (надалі – «Період проведення Акції»).

3.2. Акція проводиться по всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій та територій, на яких відбуваються активні бойові дії (надалі – «Територія проведення Акції»).

3.3. Продукція, яка бере участь в Акції – це продукція, що виробляється та розповсюджується Замовником Акції в межах його господарської діяльності на Території проведення Акції (надалі – «Акційна продукція»), а саме:

1

Norven Нарізка Сьомга с/с під вакуумом, 120г

2

Norven Нарізка Форель с/с під вакуумом, 120г

3

Norven Філе сьомги сл/с на шкірі під вакуумом, 180г

4

Norven Філе форелі сл/с на шкірі під вакуумом,180г

5

Norven Філе сьомги сл/с на шкірі під вакуумом, 210г

6

Norven Філе форелі сл/с на шкірі під вакуумом, 240г

7

Norven Сьомга с/с нарізка під вакуумом, 70г

8

Norven Нарізка Горбуші х/к вакуум, 90г

9

Norven Філе сьомги сл/с на шкірі під вакуумом, 240г

10

Norven Філе форелі сл/с на шкірі під вакуумом, 240г

11

Norven Нарізка Форель с/с під вакуумом, 120г

12

Norven Нарізка Форель х/к під вакуумом, 120 г

13

Norven Філе сьомги х/к на шкірі під вакуумом, 180 г

14

Norven Горбуша с/м стейк п/е

15

Norven Філе мінтая с/м п/е

16

Norven Скумбрія с/м п/е

17

Norven Хек філе с/м п/е

18

Norven Камбала морожена глазурована нерозібрана

19

Norven Окунь тушка см

20

Norven Лосось порції б/ш с/м п/ет 3*125 г

На Акційній Продукції обов’язково є Унікальний код, який знаходиться під захисним покриттям:4. Учасники Акції

4.1. В Акції можуть брати участь фізичні особи – виключно громадяни України, які проживають натериторії України, що придбають Акційну продукцію для власного споживання (без комерційної мети) та яким на момент проведення Акції виповнилося 18 років (надалі – «Учасник» або «Учасники»).

4.2. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь:

- працівники Замовника та Організатора Акції, а також члени їхніх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки);

- власники та працівники рекламних агентств і партнерів, причетних (залучених) до проведення Акції, та члени їхніх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки);

- іноземці та особи без громадянства України.

639849e81a8e2.png


5. Умови участі в Акції

5.1. Для того щоб взяти участь в Акції, особі, що відповідає вимогам п.4 цих Правил, необхідно:

5.1.1. протягом періоду проведення Акції придбати одиницю Акційної продукції;

5.1.2. знайти Унікальний код на Акційній продукції (зовнішній вигляд наклейки відображений в п. 3.3.Правил).

5.1.3. обов’язково необхідно зберігати елемент упаковки з Унікальним кодом та чек для отримання подарунків.

5.1.4. протягом Періоду проведення Акції зареєструвати Унікальний код у Telegram чат-боті за посиланням на Акційній продукції, а також за запитом представника Замовника / Організатора вказати:

- ПІП та контактний номер мобільного телефону;

- населений пункт та номер зручного відділення Нової Пошти.

5.1.5. забезпечити можливість отримання повідомлень в Telegram, SMS- повідомлень та вхідних дзвінків на номер мобільного телефону, який був вказаний під час реєстрації Унікального коду.

5.2. Зареєстровані Унікальні коди закріплюються за Учасником Акції за номером мобільного телефону, який був вказаний під час реєстрації Унікального коду. У визначенні осіб, що мають право на подарунок приймають участь саме Унікальні коди, які є рівнозначними та не створюють для Учасників Акції переваг або обмежень щодо участі в Акції та можливості отримання будь-яких Подарунків Акції.

5.3. Учасник Акції може зареєструвати не більше 3 (трьох) Унікальних кодів протягом однієї доби.

5.4. Один Учасник Акції може реєструвати Унікальні коди тільки на один номер мобільного телефону.

5.5. По завершенню періоду проведення Акції Унікальні коди не реєструються.


6. Подарунки Акції

6.1. Подарунками Акції (надалі – «Подарунки») є:

6.1.1. Подарунки, отримувачі яких визначаються кожен тиждень протягом періоду дії Акції:

Термосумки – 200 (двісті) штук Термосумок за весь період Акції, умовно – по 50 (п’ятдесят) штук Термосумок розігрується кожен тиждень.

Подарунки Акції зовні можуть відрізнятися від подарунків, зображених в рекламних матеріалах.

6.1.2. Подарунок, отримувач якого визначається в фіналі Акції:

Зимовий вікенд (сертифікат в туристичну агенцію) номіналом 50 000,00 грн (п’ятдесят тисяч гривень 00 коп.). Отримувач Зимового вікенду має забронювати тур по туристичному сертифікату не пізніше 30 березня 2023 року. Якщо з особистих обставин в сам тур Отримувач сертифікату не може поїхати до 30 березня 2023 року, але може поїхати пізніше (протягом 2023 року), то Отримувач сертифікату бронює в туристичній агенції, сертифікат від якої він отримав, тур на зручні Отримувачу сертифікату дати, при цьому саме бронювання необхідно здійснити не пізніше 30 березня 2023 року. Якщо тур не заброньований до 30 березня 2023 року, то сертифікат анулюється та грошова або будь – яка інша компенсація не видається.

6.1.3. Унікальні коди, що зареєстровані протягом одного тижня, приймають участь у визначенні учасника Акції, який отримає Подарунок (Термосумка), лише в день розіграшу даного подарунку на тижні, на якому був зареєстрований Унікальний код. В наступні тижні, визначення учасника Акції, який має право на отримання Подарунку (Термосумка), зазначені вище Унікальні коди участі не беруть. Також, якщо по Унікальному коду на щотижневому розіграші виграна Термосумка, такий Унікальний код не приймає участь в фінальному розіграші Зимового вікенду. Але якщо на щотижневому розіграші по Унікальному коду не вигран Подарунок, то такий Унікальний код бере участь у фінальному розіграші Зимового вікенду. Також, якщо Учасник акції вже виграв Термосумку, то інші Унікальні коди, які реєструє такий учасник, беруть участь у розіграші тільки Зимового вікенду. Якщо Одержувач Подарунку, який виграв Подарунок не надав необхідної інформації для Організатора Акції в визначені терміни, то такий Учасник втрачає право на отримання Подарунку або грошової чи будь – якої іншої компенсації.

6.1.4. Унікальні коди, що зареєстровані протягом всього періоду Акції, приймають участь у визначенні учасника Акції, який отримає Подарунок (Зимовий вікенд), окрім Унікальних кодів, за якими вже виграний Подарунок(Термосумка). Якщо Одержувач Подарунку, який виграв Подарунок не надав необхідної інформації для Організатора Акції в визначені терміни, то такий Учасник втрачає право на отримання Подарунку або грошової чи будь – якої іншої компенсації.

6.1.5. Якщо Одержувач Подарунку (надалі – «Одержувач») з певних причин, не залежних від Організатора / Замовника (в тому числі: не надання даних, що вимагаються відповідно до умов цих Правил, надання недостовірних даних та ін.), не має можливості одержати Подарунок, то такий Одержувач не має права на отримання будь-якої компенсації від Організатора / Замовника Акції та втрачає право на отриманні Подарунку.

6.1.6. Один Учасник Акції може отримати не більше 2 (двох) Подарунків – одна Термосумка та один Зимовий вікенд протягом усього періоду проведення Акції.

6.1.7. Підтвердженням права на отримання Подарунку за номером телефону буде розміщення на norven.ua номеру телефону зі схованими чотирма останніми цифрами та виграшного Унікального коду.

6.1.8. Подарунки, не отримані Одержувачами, використовуються на розсуд Організатора. Якщо протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів Одержувач Подарунку не відповів на повідомлення в Telegram та / або телефонні дзвінки Організатора (на вказаний при реєстрації контактний номер свого телефону),не надав документи, зазначені в п.8.6. даних Правил, то Одержувач Подарунку втрачає право на отримання подарунку.


7. Відповідальним за нарахування та утримання податків з головного Подарунку Акції (Зимового вікенду) є Організатор Акції.


8. Визначення учасників, які отримують право на Подарунок

8.1. Визначення Учасників, які отримують право на Подарунок проводиться методом випадкової вибірки серед усіх Учасників Акції, які виконали умови цих Правил відповідно до даних програмного забезпечення, яке реєструє коди, надані Учасниками Акції. Розіграш подарунків буде проводитись за допомогою Random.

8.2. . Визначення учасників, які отримують право на Подарунок проводиться щотижня та в фіналі Акції.

Кожен тиждень розігрується 50 (п’ятдесят) Термосумок:

  • 50 (п’ятдесят) Термосумок розігрується в період з 26.12.2022р. по 31.12.2022р.
  • 50 (п’ятдесят) Термосумок розігрується в період з 2.01.2023р. по 7.01.2023р.
  • 50 (п’ятдесят) Термосумок розігрується в період з 9.01.2023р. по 14.01.2023р.
  • 50 (п’ятдесят) Термосумок розігрується в період з 16.01.2023р. по 21.01.2023р.

В фіналі Акції в період з 16.01.2023р. по 21.01.2023р.розігрується 1 (один) головний Подарунок – Зимовий вікенд.

У випадку, якщо через форс – мажорні події (відсутня електроенергія тощо) технічно провести розіграш неможливо, то розіграш проводиться одразу після закінчення форс – мажорної події.

8.3. Кожен зареєстрований Унікальний код бере участь у визначенні Учасників, які отримують право на Подарунок лише по одному разу на кожен подарунок:

- один раз – щотижневий розіграш Термосумок

- один раз – фінальний розіграш Зимового вікенду.

При цьому:

  • якщо по Унікальному коду на щотижневому розіграші виграна Термосумка, то цей Унікальний код вже не бере участі в розіграші Зимового вікенду (інші Унікальні коди від Учасника, який виграв Термосумку, беруть участь в розіграші Зимового вікенду)

Учасники Акції зберігають Унікальні коди та чеки весь період акції.

8.4. Термосумки надсилаються Одержувачам цих Подарунків на відділення Нової Пошти, номер якого Учасники Акції вказували за запитом Замовника / Організатора після отримання повідомлення про виграш у щотижевому розіграші подарунків. При відправленні зазначається ПІП, номер телефону, населений пункт, які були вказані Учасником.

В разі підозри на шахрайські дії Організатор Акції має право запросити у Одержувача Термосумки фото елемента упаковки з Унікальним кодом та чек, по якому виграна Термосумка або надіслати елемент упаковки з Унікальним кодом Нової Поштою Організатору Акції.

8.5. Організатор зв’язується з Одержувачем головного Подарунку – Зимового вікенду за допомогою мобільного телефону (Telegram та дзвінки). За потреби Організатор зможе взяти виписку здійснених телефонних дзвінків у мобільного оператора (тим самим підтвердити, що на номер мобільного телефону Одержувача Подарунку здійснювались дзвінки), а також зробити скріни повідомлень у Telegram. Якщо протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів Одержувач Подарунку не відповів на телефонні дзвінки та повідомлення у Telegram від Замовника / Організатора (на вказаний при реєстрації контактний номер свого телефону), не надав документи, зазначені в п.8.6. даних Правил, то Одержувач Зимового вікенду втрачає право на отримання Подарунку (Зимового вікенду). Або якщо з інших причин Одержувач Зимового вікенду не може отримати Подарунок, то вважається, що такий Учасник втратив право на одержання Подарунку.

8.6. Для одержання Зимового вікенду Учасник повинен протягом 10 (десяти) календарних днів з моменту отримання телефонного дзвінка та/або повідомлення в Telegram від представника Організатора про визначення його Одержувачем Подарунку (Зимового вікенду) направити представникам Організатора Акції в мессенджері Telegram наступні скан-копії/фото-копії документів:

- власного паспорту громадянина України (1, 2, 3, 4 сторінки та сторінка з реєстрацією); На кожній копії Одержувач Зимового вікенду повинен написати ручкою синього кольору: «Копія вірна» та поставити свій підпис.

- власної довідки про присвоєння ідентифікаційного податкового номеру. На копії Одержувач Зимового вікенду повинен написати ручкою синього кольору: «Копія вірна» та поставити свій підпис.

- Унікального коду та чеку, по якому Учасник виграв Зимовий вікенд.

Після отримання в мессенджері Telegram всіх зазначених вище документів, Організатор направляє Одержувачу Подарунку за допомогою Нової Пошти, Акт прийманні – передачі подарунку та іменний сертифікат в туристичну агенцію з номіналом 50000 грн (п’ятдесят тисяч гривень 00 коп.).

При отриманні Подарунку у представника кур’єрської доставки Нової Пошти, Одержувач Подарунку зобов’язаний надати представнику кур’єрської доставки:

- ксерокопію власного паспорту громадянина України (1, 2, 3, 4 сторінки та сторінка з реєстрацією); На кожній копії Одержувач Подарунку повинен написати ручкою синього кольору: «Копія вірна» та поставити свій підпис.

- ксерокопію власної довідки про присвоєння ідентифікаційного податкового номеру. На копії Одержувач Подарунку повинен написати ручкою синього кольору: «Копія вірна» та поставити свій підпис.

- оригінал Унікального коду, по якому Учасник виграв Зимовий вікенд та чеку (при цьому собі залишити копію Унікального коду та чеку).

- заповнити Акт приймання - передачі Подарунку (форму Акту Організатор надсилає Учаснику разом з Подарунком).

Зазначені документи повинні бути зроблені таким чином, щоб усі дані були чітко вказаними та розбірливими для читання. На кожній копії документів Учасник повинен написати ручкою синього кольору: «Копія вірна» та поставити власний підпис.

8.7. Якщо учасник Акції з певних причин, не залежних від Організатора / Замовника, не має можливості одержати Подарунок або відмовляється від одержання Подарунку, в тому числі не надсилає копії відповідних документів у визначений цими Правилами строк, то такий Учасник не має права на отримання будь-якої компенсації від Організатора/ Замовника.

8.8. Грошовий еквівалент головного Подарунку (Зимового вікенду) не видається.

8.9. Грошові еквіваленти подарунків (Термосумки) не видаються.


9. Порядок отримання Подарунків

9.1. Після належного виконання усіх умов, які зазначені в даних Правилах та отриманням Організатором копій документів, які зазначені в даних Правилах, Організатор Акції доставляє Одержувачам Подарунки за допомогою Нової Пошти (за рахунок Організатора).


10. Обмеження

10.1. Номери мобільних телефонів, IP-адреси, поштові адреси та інші дані Учасників Акції, в діях яких було виявлено ознаки зловживань чи шахрайства (генерація чи підбір кодів, використання будь-яких прийомів або програмного забезпечення, які поставлять такого Учасника у більш вигідні умови у порівнянні з іншими Учасниками) не допускаються до подальшої участі в цій Акції. У цьому випадку Організатор /Замовник залишає за собою право на блокування IP-адреси та/або номеру мобільного телефону Учасника Акції. Рішення про недопущення до подальшої участі в акції Учасників Акцій приймається самостійно Організатором/ Замовником, і оскарженню не підлягає. Учасники, які були недопущені до подальшої участі в Акції незалежно від моменту недопущення їх до такої участі в Акції (до чи після оголошення про вручення їм Подарунку), втрачають право на одержання будь-яких Подарунків, не одержаних на момент недопущення Учасника до подальшої участі в Акції, і, при цьому, не мають право на одержання жодних компенсацій.

10.2.Якщо Подарунок не було отримано Одержувачем (у зв’язку із закінчення строку зберігання на Новій Пошті (п’ять календарних днів), за заявою чи у зв’язку з відмовою Одержувача тощо) або якщо Одержувач надав не всю необхідну інформацію під час реєстрації даних, або надана інформація надана некоректно чи не відповідає дійсності, або якщо Одержувач не досяг 18 років, або якщо в діях Одержувача буде виявлено ознаки зловживань чи шахрайства (генерація кодів, використання будь-яких прийомів чи програмного забезпечення, що поставлять такого Одержувача в більш вигідні умови порівняно з іншими Учасниками), або якщо Одержувач виконав не всі умови, зазначені в даних Правилах, такому Одержувачу може бути відмовлено в отриманні Подарунку. У такому разі буде вважатися, що такий Одержувач добровільно та самостійно відмовився від Подарунку.

10.3. Будь-які претензії щодо надання компенсацій за Подарунки, які не були отримані Одержувачем у встановлені строки та з причин, зазначених в п. 10.1 та п.10.2. даних Правил, Організатором / Замовником Акції не розглядаються.

10.4. Організатор має право у випадку підозри хакерської атаки на системи зберігання даних, анулювати результати Акції, про що повідомляє Учасникам на norven.ua.


11. Персональні дані

11.1. Інформація, що надається Учасниками Акції, відноситься до персональних даних і охороняється відповідно до законодавства України.

11.2. Беручи участь в Акції, кожен Учасник свідчить і підтверджує, що він ознайомлений з тим, що його добровільно надані персональні дані є згодою на їх обробку Організатором / Замовником Акції на свій розсуд будь-якими способами з маркетинговою, рекламною цілями, що не суперечить законодавству України, на строк необхідний відповідно до мети їх обробки, зокрема, для вручення Подарунків Акції, сплати необхідних податків та підготовки статистичної інформації тощо.

11.3. Обробка персональних даних про расове або етнічне походження, політичні, релігійні або світоглядні переконання, членство в політичних партіях та професійних спілках – не здійснюється.

11.4. Власниками персональних даних Учасників Акції є Організатор та Замовник Акції.

11.5. Обробка персональних даних може здійснюватися Організатором / Замовником самостійно, або може бути передана іншим третім особам на підставі Договору з умовою збереження конфіденційності.

11.6. Беручи участь в Акції, кожен Учасник підтверджує, що він ознайомлений з правами, що стосуються збору, обробки, використання, зберігання і поширення його персональних даних, а також цим підтверджує, що Організатор / Замовник та інші треті особи звільнені від зобов'язання направляти Учаснику письмове повідомлення про права, мету збору даних та осіб, яким передаються персональні дані Учасника.

11.7. Організатор / Замовник не несе будь-якої відповідальності за захист персональних даних, розміщених Учасником на чат-боті Telegram Акції, від неправомірного доступу до них, включаючи знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення персональних даних, а також інших неправомірних дій. Так само як Організатор / Замовник не несе будь-якої відповідальності за порушення прав третіх осіб в результаті дій Учасника з розміщення таких персональних даних. Учасник погоджується з тим, що конфіденційність переданих через Інтернет даних не гарантована і у випадку, якщо доступ до цих даних буде отриманий третіми особами поза зоною технічних засобів зв'язку, підвладних Організатору/Замовнику, Організатор/Замовник не несе відповідальності за збиток, заподіяний таким доступом.


12. Інші умови Акції

12.1. Учасник Акції діє особисто, від свого імені, добровільно і самостійно. Учасник Акції бере на себе всі ризики щодо відповідальності і наслідків, пов'язаних з можливою участю в Акції та отриманням Подарунків Акції.

12.2. Всі Подарунки Акції можуть бути отримані Учасниками Акції лише на умовах цих Правил.

12.3. Подарунки Акції обміну та поверненню не підлягають.

12.4. Грошова або будь-яка інша компенсація Подарунків Акції не проводиться.

12.5. Організатор / Замовник не несуть відповідальності, стосовно використання Учасниками Подарунків, після їх одержання.

12.6. Організатор/ Замовник Акції залишає за собою право змінювати Подарунки Акції та/або окремі види Подарунків Акції та/або їх склад і кількість, або включити в Акцію інші Подарунки, не передбачені цими Правилами.

12.7. Організатор та Замовник Акції не несуть відповідальності у випадку настання форс-мажорних обставин (непереборних обставин), таких як стихійне лихо, пожежа, паводок, військові дії будь-якого характеру, блокади, істотні зміни в законодавстві, яке діє на території проведення Акції, інші обставини, які не підвладні контролю їх сторони.

12.8. Учасник Акції, що порушив будь-які положення цих правил Акції, у будь-якому випадку втрачає право на подальшу участь в Акції та отримання Подарунків Акції. Рішення про відмову у наданні Подарунків Акції приймається Організатором/ Замовником Акції, яке є остаточним та оскарженню не підлягає.

12.9. Усі результати Акції остаточні й оскарженню не підлягають.

12.10. Процедура визначення Одержувачів Подарунків не є лотереєю, або іншою, заснованою на ризику грою, і не переслідує мети отримання прибутку.

12.11. Всі Учасники Акції самостійно оплачують всі будь-які витрати, понесені ними у зв'язку з участю в Акції.

12.12. Для організації та проведення Акції, а також для здійснення контролю за перебігом Акції Організатор/ Замовник має право залучати будь-яких третіх осіб.

12.13. Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої ним інформації Організатором/ Замовником Акції з маркетинговою, рекламною метою методами, що не порушують чинного законодавства України (у т. ч. шляхом передачі третім особам), зокрема на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т. ч. право публікації (у т. ч. його імені і зображення вміщене у фотографії) у ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, а також для надсилання інформації, повідомлень (у т. ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором/ Замовником Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.

12.14. Ці Правила, а так само як і будь-які зміни до них набувають чинності з моменту їх розміщення Організатором / Замовником на norven.ua.

12.15. Ці Правила можуть бути змінені та/або доповнені Організатором / Замовником протягом всього терміну проведення Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил Акції можливі у випадку їх затвердження Організатором / Замовником та їх оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про Правила Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил.

12.16. Відповідно до вимог статті 634 Цивільного Кодексу України до Договорів приєднання, а саме можливості укладання такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого Договору, своєю участю у Акції всі Учасники Акції свідчать і підтверджують, що ознайомлені і повністю погоджуються з умовами цих Правил та зобов’язуються їх виконувати.

12.17. Правила акції розміщені на norven.ua