Купити філе охолодженого лосося за найкращою ціною в інтернет магазині NORVEN

Лосось охолоджений

Лосось охолоджений від Norven

Досить часто люди цікавляться, що то за риба – лосось охолоджений від Norven. Цей вид риби відомий як форель і сьомга. Відрізняються вони лише вмістом жиру та смаком. Сьогодні велика кількість лосося штучно вирощується на спеціальних фермах, причому велика частина продажу риби припадає на країни Північної Європи та Канаду.

Ця краснопірка дуже популярна серед населення, особливо цінується гурманами всього світу. Філе лосося охолоджене доступне з лютого по серпень, а вирощеного лосося можна купити цілий рік. Виловлена риба з природного середовища, звичайно, смачна і багата вітамінами, але сьогодні продукт, вирощений на фермах, може посперечатися з диким лососем по смаковим і харчовим якостям.

Особливості продукту

Продукція Norven багата білком, вуглеводами, містить жири, омега 3, омега 6, завдяки цьому її часто використовують, коли сидять на дієтах. За вмістом вітамінів лідирує ніацин. Він дає позитивний вплив на всі системи, включаючи серцево-судинну, нервову та харчову.

З 2009 року Norven – провідний норвезький виробник сьомги, форелі та морепродуктів найвищої якості.

Норвезька форель потрапляє в Україну через сімдесят дві години після вилову. Ми контролюємо весь процес збирання, транспортування та збуту продукції. Риба вирощується самопливом, і на жодному етапі ми не використовуємо антибіотики.

Вся продукція Norven сертифікована, відповідає найвищим світовим стандартам управління безпекою харчових продуктів. Нашу рибу та морепродукти споживають у понад 20 країнах світу. Асортимент складається з більш ніж 200 найменувань. Ми контролюємо весь процес: лов, транспортування та продаж.

Чому варто купити філе лосося охолоджене в інтернет-магазині Norven? (тег Н2)

Нижче наведено лише декілька переваг купівлі у нас:

  1. Унікальний, поживний продукт та справжній європейський морський делікатес.
  2. Риба повна корисних вітамінів, мікроелементів, омега-3 та омега-6.
  3. Доставляємо рибу за 72 години.
  4. Якість нашої продукції підтверджена споживачами по всьому світу.
  5. У нас лише сертифікована продукція.

Саме тому риба від Norven є однією з найкращих продуктів харчування для людини, з гарантованою якістю та цінністю, повнотою смаку та чистотою.

Який би привід не був – приготування звичайного обіду, сімейне свято чи вечеря з друзями – у каталозі ви знайдете ідеальну пропозицію для себе:

бренд № 1 серед риби та морепродуктів норвезької якості;

12 років досвіду в індустрії;

широкий вибір позицій в асортименті.

надійний партнер та постачальник риби та морепродуктів;

наша продукція – це велика гордість та любов;

вигідна ціна в Україні на якісну продукцію.

Лосось охолоджений на найвигідніших умовах

Основна мета співпраці компанії з нашими клієнтами – це не просто постачати продукцію, а допомагати їм досягати успіху у своєму бізнесі. Для цього ми надаємо нашим клієнтам продуктові рішення, які дозволяють підприємствам ресторанного та готельного бізнесу бути більш ефективними, більше заощаджувати та більше заробляти.

Ціна на продукцію в онлайн-магазині завжди є предметом суперечок. Підстроюючи ціни під кожного клієнта, ми забезпечуємо нижчу загальну вартість кошика продуктів для наших клієнтів.

Компанія постійно прагне покращення обслуговування. Основна мета – максимально врахувати побажання та особливості покупців щодо термінів прийому замовлень, швидкості та точності поставок, оперативності відповідей на їхні запитання та надійності у забезпеченні їх обраною продукцією. Купити кращу продукцію за вигідною ціною можна у нас вже зараз с доставкою додому!

Розгорнути