Купити рибу дорада за найкращою ціною в інтернет магазині NORVEN

Риба дорада

Риба дорада: відмінний делікатес для щоденного харчування

Морепродукти завжди займали особливе місце в раціоні здорового харчування. Це абсолютно логічно, бо народи, які харчуються дарами моря, відрізняються довголіттям, надзвичайно міцним здоров’ям та гарним виглядом. Саме рибу дорада найчастіше вживають жителі Середземномор’я, де цей морський продукт вже багато століть вважається улюбленим делікатесом і основою місцевих страв.

«Морський карась» або «золота риба» відрізняється особливим складом мінералів, вітамінів, є джерелом цінного дієтичного білка, що робить її корисною практично для кожного споживача.

Корисні властивості доради

Продукт має приємний і ніжний смак та прирівнюється до нежирних, але делікатесних сортів риби. Саме дієтичність забезпечила йому широку популярність, бо риба містить велику кількість протеїну з мінімальним процентом жирів. З недоліків можна відзначити тільки наявність дрібних кісток, що можуть нашкодити маленьким дітям. Серед іншого, риба відрізняється важливими корисними властивостями:

 1. сприяє зниженню рівня холестерину у крові;
 2. низька калорійність поживного білка;
 3. зміцнення імунітету за рахунок великої кількості вітамінів та мікроелементів;
 4. відмінне джерело протеїнів, необхідних для повноцінної активності;
 5. високий вміст насичених жирних кислот.

Особлива цінність «морського карася» полягає у високій концентрації омега-3 та омега-6, що має виняткову користь для профілактики серцево-судинних захворювань. Особливо делікатесна риба підходить:

 1. Вагітним жінкам при відсутності алергічних реакцій на морепродукти. Тушковане м’ясо «морського карася» насичене великою кількістю мінералів, вітамінів та мікроелементів, що позитивно впливає на розвиток малюка.
 2. Мамам, які годують груддю, дозволено додавати у раціон тушковану або відварну рибу, починаючи з перших днів лактації.
 3. Пацієнтам, хворим на панкреатит та цукровий діабет. Жиророзчинні речовини у складі риби позитивно впливають на нормалізацію обміну речовин та швидко перетравлюються кишковим трактом, не мають зайвих калорій та жирності.
 4. Людям з надмірною вагою, бо містить мінімальну кількість жирів.

Дієтичний делікатес має всі корисні властивості, щоб зайняти перші сходи в списку здорового харчування.

Як правильно вибрати?

Біологи розділяють два види риби: мала сіра та королівська морська. Останній різновид має більш виражений морський аромат. Для вдалого вибору бажано дотримуватись певних порад:

 1. Рибна тушка повинна швидко випрямлятись після натискання, це свідчить про стан свіжості риби. Якщо м’ясо продавлюється та не приймає початкового положення, краще відмовитись від такої покупки.
 2. Морська риба має бути вологою та блискучою, без характерних плям чи присушливих місць.
 3. У свіжої риби пружний тулуб: якщо покласти її на долоню, тушка не повинна прогинатись.
 4. Більш цінний «морський карась» великого розміру. Це вказує, що рибу виловили з моря, а не виростили в закритих водоймах.

Зберігати рибу потрібно при низькій температурі, заздалегідь випотрошену та промиту проточною водою. З дотриманням відповідних рекомендацій продукт може зберігатися протягом 3-6 місяців.

Де краще дораду купити?

Для використання всіх ключових якостей морепродуктів потрібно слідкувати за свіжістю та якістю продукції. Інтернет-магазин norven.shop пропонує покупцям виключно якісну та відбірну рибу, яка сподобається навіть вимогливим до смаку людям.

Завдяки сучасним технологіям оброки та пакування українські гурмани можуть дораду купити в Києві вищої свіжості за адекватною ціною. Компанія Norven – відомий постачальник морської риби. Грамотна цінова політика дозволяє формувати доступні ціни на продукцію для більшості покупців.

Розгорнути