Купити креветки: варені, охолоджені, морожені, очищені за найкращою ціною в інтернет магазині NORVEN

Креветки та морепродукти - Креветка

Варені креветки – страва, від якої складно відмовитись. Цей продукт має гарний смак і високу концентрацію корисних елементів. Ми пропонуємо купити креветки очищені в магазині Norven. Чому варто оформити замовлення у нас:

  • пропонуємо свіжу продукцію від кращих виробників;
  • креветки багаті корисними речовинами, бо ми продаємо продукцію шокового заморожування;
  • маємо всі необхідні сертифікати якості.

Креветки відмінно поєднуються з багатьма стравами та підходить в якості самостійного перекусу. Також їх нерідко міксують з різними напоями. Як і багато інших морських мешканців, вони стимулюють спрагу. Тому після вживання в їжу креветок, з'являється бажання пити.

Чим корисні креветки

Варені охолоджені креветки не тільки смачні, а ще й корисні. Вони багаті білком, який легко засвоюється, що надає на організм відчутний вплив. В склад входять натрій, залізо, магній, марганець, калій. І це не повний список корисних мікроелементів, бо його можна продовжувати ще довго. Ці корисні елементи необхідні нашому організму на постійній основі, бо забезпечують його нормальну життєдіяльність. До речі, креветки концентрують набагато вищу кількість корисних елементів, ніж в тому ж м'ясі.

Висока ціна креветок морожених обумовлюється багатим вмістом йоду. Аналогічна ситуація і з багатьма іншими морськими мешканцями. Йод корисний для організму, особливо важливий він для нормальної роботи щитоподібної залози. Тому обов'язково побалуйте себе якісною і сертифікованою продукцією, корисну дію якої буде помітно відразу.

Властивості креветок

Креветки, як і інші морепродукти, багаті білками, кальцієм і йодом. Хоч вони мають низьку калорійність, але в них багато холестерину, який в невеликих кількостях необхідний організму. Також в креветках багато омега-кислот, які позитивно впливають на судини, роблячи їх більш еластичними. Розумне споживання креветок може стати хорошою профілактикою захворювань серця та судин.

Креветки підходять для дієтичного та спортивного харчування, добре засвоюються і допомагають будувати власні білки. У креветках багато мікроелементів:

  • цинк;
  • сірка;
  • кальцій;
  • йод і т.д.

Цинк покращує стан шкіри, волосся і нігтів, а сірка регулює роботу сальних і потових залоз. Йод необхідний для синтезу гормонів щитоподібної залози. Чимало в креветках жиророзчинних вітамінів: К, А, Е, D.

Із зелених водоростей креветки отримують астаксантин, який вважається антиоксидантом. Ця речовина оберігає клітини від згубного впливу вільних радикалів, а також знижує рівень хронічного запалення. Тим самим знижується ризик розвитку онкологічних захворювань.

Як не помилитися при виборі креветок (выделить тегом Н2)

Перед тим, як купити креветки, треба уважно дивитися на позначення на пакуванні. На ньому має бути вказана назва та вся контактна інформація фірми-виробника. Уважно подивіться на цифри поруч з позначення ваги – так ви дізнаєтесь приблизну кількість ракоподібних на кіло. Іншими словами це «калібр», тобто розмір продукту. Якісні ракоподібні мають рівне гладке забарвлення і підігнутий хвіст.

Якщо ми бачимо, що панцирі підсохли, м'ясо має жовтуватий колір, на панцирі та лапках є чорні цятки – це старі креветки. Дивимося на хвости: фахівці кажуть, що розігнутий хвіст – свідоцтво того, що креветка загинула ще до заморозки. Якщо в пакеті ви знайшли сніг, швидше за все, продукт підлягав численному розморожуванню та заморожуванню.

Креветок з чорними головами викидаємо негайно – це хворі особини. Креветки з зеленими головами харчувалися особливим видом планктону і їх можна сміло вживати в їжу. Намагайтеся обирати креветок з коричневими головами – це вагітні особини, м'ясо яких дуже корисно. Найкращі креветки – заморожені свіжими, бо в них зберігається багато корисних і смакових речовин. Вони мають сіро-бурий колір.

Де можна купити креветки

Купити креветки морожені в інтернет-магазині Norven можна за помірною ціною. У продажу представлені безліч їх різновидів: варені, заморожені, в панцирі. Тому можна регулярно експериментувати з улюбленим продуктом і пробувати щось нове.

Особливо полюбляють покупці очищені креветки. Вони вже готові до споживання. Тепер для придбання такої продукції навіть не треба нікуди виходити з дому. Виконуйте пошук товарів та замовляйте улюблені продукти у нашому магазині. Сайт працює цілодобово, тому виконати онлайн-купівлю легко в будь-який зручний час.

Розгорнути