Купити масляну рибу, копчену за найкращою ціною в інтернет магазині NORVEN

Масляна риба

Нічого не знайдено.

Масляна риба має апетитний аромат, є цінним джерелом поліненасичених жирних Омега-3 кислот і легкозасвоюваного білка. За консистенцією м'ясо масляної риби досить щільне, ніжне, схоже з м'ясом палтуса.

Користь масляної риби

Копчена риба масляна містить:

  • калій;
  • фтор;
  • натрій;
  • магній;
  • залізо;
  • хрому.

Корисною масляна риба буде людям з серцево-судинними захворюваннями, а також тим, у кого крихкі судини або не вистачає білка в організмі. У помірних кількостях при регулярному вживанні вона легко очищає кишківник. Омега-3 жирні кислоти омолоджують клітини організму і допомагають зберігати здоровими шкіру, нігті і волосся. Жирні кислоти сприяють також відновленню захисного шару шкіри, підтримують нормальну роботу нервової системи і обміну речовин.

Відмітимо, що копчена масляна риба повністю позбавлена кісток, вона містить лише хрящі. Цей продукт є екологічно чистим, бо така риба не може жити в забрудненій воді.

В нашому інтернет-магазині масляна риба продається свіжою, вона має безліч переваг для здоров'я, включаючи зниження ризику серцевих захворювань, поліпшення розумових здібностей і захист від онкології, алкогольної деменції і ревматоїдного артриту.

Масляна риба містить дві жирні кислоти:

  • ейкозапентаєнова (ЕПК);
  • докозагексаенова (ДГК).

Ці жирні кислоти приносять користь серцево-судинній системі. Лікарі пропонують споживати, принаймні, дві порції масляної риби щотижня.

Від яких захворювань допоможе масляна риба

Ціна масляної риби пов'язана з багатьма перевагами для здоров'я, тому продукт може бути використаний як частина збалансованої дієти. Але її не слід вживати часто, так як мікроелементи ртуті в рибі можуть з часом викликати захворювання. Продукт зменшує запалення і потенційно знижує ризик серцевих захворювань, раку та артриту. Ця риба є хорошим джерелом пісного білку.

Риба масляна захищає від серцево-судинних захворювань, а її жир також може врятувати серце під час розумового стресу. Деякі спеціалісти стверджують, що щоденне споживання, принаймні, 0.21 грама Омега-3 в день знижує ризик розвитку ревматоїдного артриту. Інші дослідження показують, що Омега-3 жирні кислоти можуть захистити від майбутнього розвитку артриту.

Серед людей, що зловживають алкоголем, масляна риба може служити захистом від слабоумства. Клітини мозку, які піддавалися впливу суміші риб'ячого жиру та алкоголю, мали на 95% менше загиблих нейронів в порівнянні з клітинами мозку, які піддавалися впливу тільки алкогольних напоїв.

Помірне споживання масляної риби може захистити від ранніх і пізніх стадій онкології порожнини рота і шкіри. Було виявлено, що Омега-3 жирні кислоти інгібують ріст злоякісних і передракових клітин в дозах, які не впливають на нормальні клітини. Вживання масляної риби протягом останніх місяців вагітності може справити позитивний вплив на сенсорний, когнітивний і моторний розвиток дитини.

Де купити масляну рибу

Пропонуємо купити масляну рибу у нашому інтернет-магазині. Ми продаємо тільки свіжий продукт, тому ви можете бути впевнені у його якості. Ціна масляної риби приваблива, а її користь важко переоцінити. Для того, щоб купити рибу, ви можете покласти будь-які позиції у кошик на цій сторінці та оформити замовлення. Ми пропонуємо доставлення по всій території України. Якщо у вас є питання, можете написати їх у формі та відправити нашим співробітникам. Вони швидко переглянуть форму та дадуть відповіді на всі запитання.

Розгорнути