НОРВЕЗЬКИЙ АТЛАНТИЧНИЙ ЛОСОСЬ

НОРВЕЗЬКИЙ АТЛАНТИЧНИЙ ЛОСОСЬ

recipe-image
04.12.2020

Червоний, свіжий, неймовірно смакує в будь-якій страві… Так, це він – норвезький атлантичний лосось!

Бездоганна якість, користь та свіжий смак зробили його найпопулярнішим у світі.

Ви вже знаєте, що норвезький лосось NORVEN прибуває в Україну всього за 72 години з моменту вилову. Давайте на хвилинку перенесемось в Норвегію й побачимо звідки.

Норвезьке узбережжя, яке сягає далеко в Арктику, має ідеальні умови для риби, яка живе в холодних водах, в природному середовищі. А норвезькі рибалки протягом століть набули глибоких знань про те, що потрібно рибі і де їй найкраще.

Норвезький атлантичний лосось вирощується у норвезьких фіордах, у крижаній проточній воді. Риба росте повільно, на жодному етапі не використовуються антибіотики — в Норвегії це заборонено на законодавчому рівні. Тому така риба має бездоганну якість, всю повноту та чистоту смаку, та є одним із найкорисніших для людини продуктів харчування.

Кажуть, що без норвезького атлантичного лосося смачні суші з лососем ніколи б не стали такими популярними. Дійсно, в будь-якому суші барі ви гарантовано побачите їх в меню. Саме за свіжий смак, бездоганну якість та яскравий вигляд норвезький лосось вважається найпопулярнішим інгредієнтом для суші.

Норвезький лосось особливо багатий білками, вітамінами A, D і B12, антиоксидантами та Омега-3.

Лосось – дуже універсальна риба, їм можна насолоджуватися як в холодних, так і теплих стравах, з будь-якими приправами та спеціями.

Обов’язково спробуйте слабосолені та копчені сьомгу та форель NORVEN – у вигляді філе або нарізаної слайсами. А ще ми маємо унікальні свіжі охолоджені порційні фреш-філе в захисних упаковках та фреш-філе зі спеціями для барбекю.

Впевнені, ви знайдете свої улюблені в Norven і будете насолоджуватися справжнім смаком Норвегії!

2020-12-04T02:00:00+02:00 2022-02-04T11:51:30+02:00 Червоний, свіжий, неймовірно смакує в будь-якій страві… Так, це він – норвезький атлантичний лосось!