Про нас
ПРО НАС

NORVEN — бренд риби та морепродуктів, що об’єднує норвезьку якість, європейський асортимент та світові технології. Це інноваційні продукти та відбірна риба, що народжується в холодних водах найбільш екологічно чистих місць на планеті.

NORVEN було створено у 2009 році разом з провідними норвезькими виробниками риби та Norwegian Seafood Council. Ім’я NORVEN складається зі слів «norsk» та «venn», що у перекладі означає «норвезький друг». І як справжній друг, NORVEN став провідником у світ смаку норвезької риби, європейської якості, здорового та корисного харчування — невід’ємних частин скандинавського лайфстайлу.

NORVEN пропонує норвезькі сьомгу, форель та інші види делікатесної риби, норвезький оселедець та скумбрію, ікру, свіжу охолоджену та свіжоморожену рибу та морепродукти.

Норвезькі сьомга та форель NORVEN потрапляють в Україну всього за 72 години з моменту вилову. Ми контролюємо всі процеси — вилову, транспортування та продажу.

Червона риба NORVEN вирощується у норвезьких фіордах, у крижаній проточній воді. Риба росте повільно, на жодному етапі не використовуються антибіотики — в Норвегії це заборонено на законодавчому рівні. Тому наша риба має бездоганну якість та користь, всю повноту та чистоту смаку, та є одним із найкорисніших для людини продуктів харчування.

Норвезький оселедець NORVEN Lofoten — унікальний продукт і справжній європейський морський делікатес! Неймовірно смачний та поживний, повний корисних вітамінів, мікроелементів, Омега 3 та Омега 6. Назву Lofoten носять виключно дозрілі оселедці виловлені у водах Лофотенських островів на півночі Норвегії в жовтні-листопаді, коли перед зимою риба набирає максимальний запас жирності й корисних мікроелементів. В Україні аналогів такому продукту немає, і тільки NORVEN пропонує справжній норвезький оселедець Lofoten.

Увесь асортимент NORVEN сертифіковано. Наша продукція відповідає критеріям вищих світових стандартів управління харчовою безпекою, пройшла сертифікацію згідно міжнародній схемі FSSC 22000, основаній на системі безпеки НАССР, отримала сертифікат IFS Food та сертифікат кошерності. Ми пишаємося, що продукцією NORVEN насолоджуються у більш ніж 20-ти країнах світу!

Але NORVEN — це не тільки про рибу. Ми любимо природу та дбайливо ставимося до її ресурсів. Підтримуємо ініціативу контрольованого вилову риби та пропагуємо ідею відповідального споживання. Разом із норвезькими експертами ми розробили унікальну упаковку-трейсилер для охолодженої риби, яка не тільки максимально захищає продукт від впливу оточуючого середовища, а й повністю розкладається за 3 роки.

Асортимент NORVEN налічує понад 200 позицій. Незалежно від того, що вам більше до вподоби — їсти чи готувати, чи який у вас привід — сімейне свято чи ланч з друзями, з NORVEN ви знайдете ідеальну пропозицію.

ЯКЩО ДОВІРЯТИ – ТО ЕКСПЕРТАМ
Якість продукції Norven підтверджена споживачами по всьому світу. Переконайтесь і ви!
ПЕРЕГЛЯНЬТЕ НАШ АСОРТИМЕНТ
Ми активно працюємо, щоб зовсім скоро ви могли замовити будь-яку позицію із асортименту NORVEN. А поки можна скласти чек-ліст.
СЕРТИФІКАТИ